O nas

Surowcem, od którego firma zaczęła działalności w 1998 roku, był spieniony polistyren (EPS), z przeznaczeniem głównie na rynek budowlany. Z czasem zwiększyliśmy powierzchnię produkcyjno-magazynową i rozbudowaliśmy park maszynowy, w którego skład wchodzą takie maszyny jak: przemysłowe plotery termiczne, automaty do rozkroju pianek, bramowy kater tnąco-frezujący. Umożliwiło to nam konfekcję takich materiałów jak pianka polietylenowa (PE), pianka poliuretanowa (PUR), a nawet wełna mineralna i skalna.

W obecnej chwili nasze wyroby wykorzystywane są w wielu branżach:
budownictwo – np. izolacja nietypowych miejsc, architektoniczne elementy dekoracyjne czy szalunki tracone, otuliny izolacyjne, kliny oraz kontr spadki wykonane ze styropianu i wełny mineralnej,
meblarstwo – np. wypełnienia meblowe, pianki tapicerskie, kasetony bonellowe, siedziska,
opakowania – np. wszelkiego rodzaju przekładki styropianowe, przekładki polietylenowe, kształtki,
automotive – np. opakowania, elementy zabezpieczające,
elektronika AGD/RTW,
transport.
Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wysoka jakość i estetyka były głównymi cechami naszych wyrobów, jednocześnie kładąc nacisk na jakość prowadzimy działania, które pozwalają na spełnienie wymagań i oczekiwań naszych klientów. Podejmujemy ciągłe działania w kierunku rozwoju, ponieważ tylko ciągły rozwój naszej firmy i wyprzedzanie naszej konkurencji gwarantuje nam utrzymanie się na rynku i zdobycie przewagi strategicznej.

Nadrzędnym celem Firmy FROST jest wprowadzanie na rynek, coraz to nowszych i lepszych produktów, w tym celu postanowiliśmy wprowadzić w firmie system zarządzania jakością ISO 9001. System ten funkcjonuje u nas od stycznia 2015.
Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle podnoszenie klasyfikacji pracowników. Powodują nieustanne powiększanie naszej oferty. Proponujemy rozbudowana ofertę form i kształtów.

Skontaktuj się z nami!

crossmenu
pl_PLPolish