Meble relaksacyjne

Pufa to nieodzowny element każdego pomieszczenia. Oferujemy szeroką gamę puf z wykorzystaniem różnych technologii: pufy Sako w kształcie "łezki" inaczej zwaną pufą worek, pufę w kształcie piłki oraz pufy tapicerowane. Pufy idealnie sprawdzą się w pokoju młodzieżowym czy dziecięcym. Swoje miejsce znajdą w salonie, a nawet w przedszkolu czy pubie. Nowoczesne pufy tapicerowane wykonujemy w różnych technologiach. Oferujemy szeroki wybór asortymentu w wielu wzorach, kolorach, kształtach. Od puf kwadratowych w wielu rozmiarach, po rollery. Stosujemy ciekawe wzornictwo w oparciu o najnowsze trendy.

Pufa roller

Kolor i nowoczesny design pufy sprawia, że roller idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń. Nie ważne czy to przedpokój, salon, sypialnia czy pokój młodzieżowy. Wszędzie będzie wyglądać wyjątkowo. Wnosi poczucie swobody i naturalności. Pufa jest plamoodporna, lekka i łatwa w przenoszeniu. Pufa może służyć jako pufa do siedzenia, jako podnóżek lub jako ozdoba pomieszczenia.

Z potrzeby oryginalnych i kreatywnych zabawek rekreacyjnych, wykonujemy klocki z pianki poliuretanowej, o zróżnicowanej wielkości i wielu kształtach. Pobudzają one dziecięcą wyobraźnię i wspomagają koordynację ruchową najmłodszych. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo naszych pociech, klocki wykonujemy z atestowanej pianki oraz certyfikowanej tkaniny, łatwej w użytkowaniu. Klocki są lekkie, występują w pełnej gamie kolorystycznej. Można je dowolnie modułować. Idealne do przedszkoli, sal zabaw, kącików zabaw do hoteli czy restauracji.
pufa roller

Skontaktuj się z nami!

crossmenu
pl_PLPolish